| Gege_Georgiana_1995 a întrebat:

Stie cineva de firma 4ucast?

7 răspunsuri:
| PisiGirlForYou a răspuns:

Http://andimiron.blogspot.ro/2013/06/teapa-cu-agentiile-de-fotomodele.html
Aici si din comentarii vei afla tot ce vrei sa stii de firmele astea fatoma.

| PisiGirlForYou a răspuns (pentru PisiGirlForYou):

In cel mai recent comentariu scrie si de firma 4ucast.

| Al_Treilea_Popa_1985 a răspuns:

Din pacate si noi astazi. urmeaza cel mai probabil sa contactam televiziunile

| Valentin_Rosca_1979 a răspuns:

Ai luat si tu teapa? Am luat si noi una frumusica

| Valentin_Rosca_1979 a răspuns:

Ai luat si tu teapa? Am luat si noi una frumusica! La primul etaj.am pierdut 2 ore.

| Camelia_Andreea_1995 a răspuns:

Si eu am luat teapa asta sad

| Katy_Kityy_1974 a răspuns:

Da,foarte smecheri, mi-am furat-o si eu la Eforie Nord asta vara.Au un tupeu fantastic, ma intreb de ce nu-i opreste nimeni? m-au costat 4 poze 100 ron