| griiulain a întrebat:

Stie cineva parole sau programe prntru metin? Exista asa ceva? -Care te pot ajuta in timpul jocului. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Exista asta ceva happy Sper sa le folosesti, si sper din tot sufletul sa te baneze la level cat mai mare devil Numa' pentru ca nu puteti juca fair happy

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Daca mai aud intrebari din astea despre cheat si hack sau parole la metin 2 fac iar razie printre jucatori si nu vrei sa vezi ca dispar asa vre0 1000 de jucatori peste noapte.FOLOSESTE METIN 2 FARA HACKURI SAU CHEAT.FI CORECT SI ISTET. Daca vrei viziteaza forumul pentru ajutor si alte chestii.Si voi avea grija de acum incolo sa fie cat mai putini ca voi.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

E unu pe sagita dok lv 75 a folosit hack si i-am dat atentionare.Bine la nivel mare te alegi cu atentionari dar la lv mic cu ban direct.