| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la serviciu la masa mea de lucru si simt ca dintr-o clipa in alta o sa-mi cada capul pe tastatura. Mor de somn... Sfatuiti-ma ceva sa ma mai inviorez nitel, va rog (cafea nu beau niciodata, energizante nu am de unde lua acum).

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Fa rost de un antinevralgic si ia-l.Acesta contine si o doza de cafeina si te va inviora.Vine si ploaia probabil, si acest lucru duce la molesala, pe langa munca plicticoasa! Sau bea un pahar de coca cola sau pepsi, care au si acestea cafeina. Spala-te cu apa rece pe ochi si antebrate, fa miscare si dezmorteste-te!