| Dana2974 a întrebat:

Voi credeti in fantome? laughing eu nu happy

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Povesti de speriat copiii. Daca sunt folosite cu cap, pot tine copiii in siguranta pana la o varsta, se vor teme sa mearga undeva sa sa faca ceva periculos din cauza asta. Dar cum locuiesc langa cimitirhappy nu am, vazut/simtit niciuna.

| raducebotari a răspuns:

Nu exista

| FlooPp a răspuns:

Lol...Nu exista asa ceva.Nu exista nici legende ca Blood Mary..nu mai credeti in toate prostiile.Nu exista sunt doar in imaginatia noastra.

| Aurashyk a răspuns:

Nu,sunt ireal cand eram mai mica ma temeam si am spus bunicii iar ea zicea ca nu exista ci e doar in imaginatia tuturor iar toate astea care le arata la tv nu sunt reale ci doar farse... minciuni, nu crede tot ci se spune, nu exista ai incredere, chiar daca auzi lucruri ciudate si crezi ca sunt nu te teme orice poate sa se auda dar numai nu fantomele iar sunetele daca le auzi inseamna ca tu chiar te starui sa le auzi tongue si le auzi big grin.Ai incredere ele nu exista. happy

| Dumy99 a răspuns:

Never

| Haker007 a răspuns:

Ele nici nu exista... Daca voi vedea.voi credea si iti voi spune si tie...