| fluturas2 a întrebat:

Voi credeti in fantome funda

Răspuns Câştigător
| DeDexD a răspuns:

DA uita-te vineri parca pe Discovery la Fenomene Stranii chestiile alea sunt bazate pe evenimente reale. Apoi o sa-ti raspunzi singura la intrebare. Funda? :Xbig grin

17 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Eu nu cred în fantome!

| pwp a răspuns:

Nu.in spirite daacrying

| Kesha1428 a răspuns:

Da,dar nu cred ca ele bantuie, sunt spirite ale celor morti, nimic de speriat! happy Funda?

| selef a răspuns:

N-am auzit de fantome funda, deci nu cred in ele.

| marya a răspuns:

Sincer nici nu stiu ce sa mai cred.

| Alexurukay a răspuns:

Sigur ca nu. fantomele sunt niste fenomene ciudate create de oameni pentru a speria pe alti

| Joky a răspuns:

Nu cred in Fantome. Singurii in care cred sunt extraterestrii.

| alexandruvio a răspuns:

Nu cine a inventat chestia aceasta cu fantomele inseamna ca nu crede in Dumnezeu.Sunt destui oameni care cred in fantome iar asta inseamna sa nu ai credinta fata de Dumnezeu. Sper ca tu sa nu crezi in fantome

| SecretLady a răspuns:

Da!
Fantomele (spiretele) sunt oameni morti in accidente de diverse feluri care nu au trecut in lumea cealalanta, stiu pare stupid dar are o logica destul de buna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Inainte in fiecare noapte simteam ca e ceva prin casa dar dupa ce am zis ca daca nu imi apar sub perna 5000 lei (macar falsi) nu cred in ea rolling on the floor
Si ce crezi? In loc de bani mi-am gasit mana. rolling on the floor)
Deci- NU exista. De atunci nici nu mai simt ceva prin casa, e o chestie de autoeducatie.
Sper ca ti-am fost de ajutor! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu cred pentru ca daca nu existau nu se mai spunea de ele:d mama mereu ma incurajeaza ca nu existya dar eu sunt sigura ca existax_X pup

| Denis_5853 a răspuns:

Da eu cred chiar la ine in casa tot se aud zgomote cand stau cum sar misca si mai cred pentru ca ma uit la o emisiune pe discovery channel numita fenomene strani de la 10-12 seara vinerea sara ::**:*:*: funda?

| oxannabelle a răspuns:

Nu laughing nu exista asa cevahee hee

| Raisuka a răspuns:

Buna ana, fantomele sunt doar in mintea ta, cu cat te gandesti mai mult la ele cu atat ai inpresia ca le vezi sau ca ti se intampla licruri ciudate.

| Starwars a răspuns:

Da, este adevărat şi Biblia relatează aceasta, dar nu despre fantome, ci spune că TRUPURI ale multor sfinţi au înviat după ce a fost răstignit Domnul Isus Hristos. happy In acelasi timp vreau sa spun despre cei care cheama aceste fantome ...In Biblie scrie :Să nu vă duceţi la cei ce cheamă duhurile morţilor, nici la vrăjitori: să nu-i întrebaţi, ca să nu vă spurcaţi cu ei. Eu sunt Domnul Dumnezeul vostru. (Leviticul 19:31).