| Cortex a întrebat:

Vreau sa fac un cd cu muzica pentru masina! si sa se auda in masina! am mai incercat cu nero parca da nu a mers sau probabil n-am facut eu ceva bine.Acum vreau sa-mi spuneti ce program sa folosesc sa realizez acest lucru si toti pasii ce trebuie sa-i urmez pentru a fi 100% sigur ca merge muzica pe masina,merg intr-o drumetie cu cativa pretini si am nevoie,repet, cd nu dvd! si daca e vorba tot de nero va rog sa-mi dati un link bun,cu nero calumea, fara virusi si fara sa trebuiasca sa-l cumpar

6 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ce player ai? nu suporta mp3?

| biancaanamariat a răspuns:

Eu descarc melodiile pe calculator dupa care bag cd-ul si le copiez in memoria cd-ului si merge foarte bine in masina, fara nici un program

| Cortex explică:

Mda tot nu mi-ati dat link de la nerostraight facemake audio cd sau make audio and data cd?

| Cortex explică:

De fapt nu pot face nimic ca-mi cere serial number

| heos a răspuns:

Trebuie sa faci un cd audio cu ajutorul lui nero, si mai trebuie sa umbli la setari la nero si sa pui sa se scrie cd-ul la cel mai incet timp, de obicei este 8x

| Dany0014 a răspuns:

Bagi CD-ul in unitatea optica si pornesti Windows Media Player, dai la Burn si iti adaugi acolo melodii si ai 80min. alocate pentru melodii... Succes!