| Pif_7639 a întrebat:

Am urmatoarea configuratielaca Baza Gigabyte G41MT-USB3, Procesor Intel Pentium Dual Core E5800 3.20GHz,HDD WD Caviar Green 2TB 64MB 7200rpm, Memorie Corsair 4GB, Windows 7 32 Bit, Placa video Nvidia GeForce 9600 GT.
Cu toate astea nu imi intra in fifa 12. apare logo ul, sta cateva minute si iese din joc. dau funda pentru raspuns bun.multam!

2 răspunsuri:
| boomblast a răspuns:

Nu-i instalat bine/n-ai o varianta buna a jocului ca altfel trebuia sa iti mearga.

| Pif_7639 explică (pentru boomblast):

Multam pentru timpul acordat,insa singura varianta pe care am gasit-o, este de la Reloaded.l-am tot reinstalat, dar degeabasad