| rkoWow a întrebat:

am un laptop olidatta 1.83 ghz dual core, 2 gb ram...si as vrea sa pot rula pe acest laptop dota 2..la,low (stiu ca la medium deja e prea mult) imi poate spune cineva cum sa fac? cum sa il pun sa imi mearga ca asa cum e el setat nu imi merge.

3 răspunsuri:
| nolfet a răspuns:

Ai dat toate setarile la low in joc si nu iti merge?

| rkoWow explică (pentru nolfet):

Cred ca am dat...laughing defapt..nu prea stiu 100%. poti sa faci un ss in dota 2 cum sa le pun la low...si ss le uplodezi pe un site.te rog frumos!

| nolfet a răspuns:

Intra aici si vezi dupa daca iti merge dota 2. daca nu iti merge....asta e :P https://www.youtube.com/watch?v=2bNnBtMp3zs