| aly1alyca a întrebat:

e urgent! Nu-mi merge sunetul boxele sunt conectate la calculator si in priza? ce sa fac crying

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Intra in control panel->sound and audio device->audihirovolume control
vezi sa nu fi e setat pe "mute" sau da click pe icoana "difuzor" ain dreapta jos si verifica si aici volumul.
daca nu e de aici ar outea fi de la placa audio sau chiar de la boxe.
intrbarea este : dupa ce conectezi boxele le si deschizi de la butonul "on/off"?

4 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Poate o fi de vina mufa de la boxe. Scoate-l si pune-l din nou.

| Isys a răspuns:

Buna, vezi sa nu ai volumul inchis de la pc sau uita-te in spate la boxe si impinge firele inauntru scoate-le din priza si vezi daca merg! happy

| Deeyutzu25 a răspuns:

Sa faci setarile din calc sa sigur dupa ce le montezi iti apara cv pe ecran cum sa setezi acea mufa conectata