| xDarKy a întrebat:

De ce nu merge serveru meu de minecraft la alt cineva in pc? La mine merge perfect, este facut prin hamachi deci ar trebui sa mearga si la ati in pc? Am urmat 50 de mi de tutoriale dar nimic.Dau 2 funde pentru raspunsul bun!

Răspuns Câştigător
| xamix a răspuns:

Trebuie sa opresti firewall-ul

5 răspunsuri:
| energy4monster a răspuns:

Ca sa iti faci server sau ca sa te joci pe vre-unu trebuie sa-ti cumperi minecraft'ul. Mi s-o intamplat si mie, iar lui fratele meu ii merge sa intre pe altele sa sa-si faca el unu pentru ca el il are originalwinking

Bafta!

| geogeogeo123 a răspuns:

Sall! Da-mi si mie numele pas(de la hamachi) si ip (de la server)! Sa incerc si eu poate mie imi merge!

| AndreiFcb a răspuns:

Nu ma pricep eu la servere, dar cred ca trebuie sa-l stergi sa dupa il creezi inca o data
NU STIU DACA O SA MEARGA!

| DarkXtreme7 a răspuns:

De ce nu il faci fara hamachi?