| Alexutzu_Alex_1980 a întrebat:

Mi-am instalat Assassin's Creed Unity si imi merge putin cam sacadat (nu foarte rau).Am dat setarile la LOW dar tot la fel.Mentionez ca placa video am cumparat-o recent dar nu am bagat CD-ul de instalare al placii video sa il instalez. Ce pot face sau ce program as putea folosi?
PC-ul meu este:

Operating System: Windows 7 Ultimate 64-bit
RAM:8 GB
Processor: AMD Phenom (tm)II X2 550 3.1 GHz
Placa video: NVIDIA GeForce GT 640

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Merge sacadat pentru toti, fiindca este prost optimizat. Asteapta update-uri de la ubisoft.

| Alexutzu_Alex_1980 explică (pentru edit28):

Pffiu... mersi mult. am crezut ca eu sunt devina.

5 răspunsuri:
| Alexutzu_Alex_1980 explică:

Placa video este cumparata recent dar nu am bagat CD-ul de instalare al placii video. Oare asta este problema?

| Anonimus197568 a răspuns (pentru Alexutzu_Alex_1980):

Ar putea sa fie, acel cd iti instaleaza placa video si iti baga un program. Cu acel program poti umbla si seta diferite chestii din placa video. De exemplu eu pot sa intru in placa video i sa-i dau sa-mi optimizeze automat jocurile pe care le-am instalat, ceea ce imi face sa se miste mai bine jocurile. Si am auzit ca ultimul assasins creed este prost optimizat, dar instaleaza si drive-rul placii video. BAFTA

| kasyo a răspuns:

Am si eu o intrebare assassin's creed unity merge si la placa video de 1 gb?