| Nezokila a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se pricep in calculatoare, si cer seriozitate maxima, de curand am dat defragmentare in PC, in discul D, unde am instalate jocuri, a functionat sa zic asa.
Dar daca dau defragmentare in C, unde am programele windows-ului si chiar windows-ul, se pot sterge aceste programe? Este periculoasa o defragmentare in partia C? cu ce ajuta defragmentarea in C?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| alecsi a răspuns:

Nu iti face nimic la C doar iti creste performanta la C si chiar le imparte in sectoare cu acelasi marime de nu iti sterge nimic nu iti face nimic!
Sper ca te-am ajutat! si sper sa imi dai mie funda!

| Nezokila explică (pentru alecsi):

Multumesc mult, in scurt timp iti voi oferi fundita happy, si inca ceva, daca dau defragmentare in C, imi porneste mai repede pc-ul cand.booteaza? Adica se simte viteza calculatorului?

| alecsi a răspuns (pentru Nezokila):

Nu cred dar nu am incercat