| AlterEgoEva a întrebat:

Ziua buna prieteni! De curand mi-a sosit laptopul din garantie, iar acum merge mai greu decat inainte. Eu nu ma prea pricep la IT, am windows 8, din noiembrie il am instalat, dar nu stiu care ar putea fi problema. Help me. Funda.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand l-ai luat de acolo nu ai observat? L-ai luat fara proba? Ti-au instalat antivirus pe el?

| AlterEgoEva explică (pentru darrio2007):

Nu l-am luat personal, si pana la uram mi l-au tirmis prin curier. Sincer a fost suspect, eu l-am dus la showroom si normal eu trebuia sa merg sa-l ridic, dar ei l-au trimis prin curier, asta dupa ce a intarziat zile bune, cu scuze ridicole. Normal windows 8 are antivirus inclus din noiembrie nu am avut treaba cu el.

| darrio2007 a răspuns (pentru AlterEgoEva):

Mda! Va merge o anumita perioada.Mai lunga sau mai scurta.

| Apostol_Sergiu-cristi_1995 a răspuns:

Ar trebui sa intri in my computer si sa stergi din temp(temporary file), sa-ti instalezi un antivirus(recomand avira )si dai rapid o scanare
happy