| anonim_4396 a întrebat:

Care va fi urmatorul presedinte al Romaniei? banuiesc ca o sa stim in 2015, cu cine sa votam: http://en.tackfilm.se/? id=1264546898412RA80 TV=BRAINWASH! Sa traiti bine pana atunci! La revedere!

10 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Vasile Blaga.

cami
| cami a răspuns:

Emil Boc?

| myrazvy a răspuns:

Daca presedintele PNL Crin Antonescu facea alianta cu PDL, cu siguranta in 2015 presedinte era Antonescu, dar in situatia de fata e cam greu sa stii cine va candida si cine va avea sanse din pct meu de vedere din partea PNL ar putea candida tot Antonescu si ar obtine in primul tur un 29%; PSD- Diaconescu si ar obtine 28%; PDL- Emil BOC si ar obtine vreo 30%, deci ar fi in turu doi Antonescu cu Boc dintre ei nu stiu care cum va iesi, un singur lucru e clar PSD nu e in stare sa-si conduca un partid dar mai ales o tara, sper sa nu ramana tot Geoana ca sa lins pe bot tot partidu

| costymaximus a răspuns:

Un Adolf Hitler sau Stalin ar fi bun pentru Romania.

| costymaximus a răspuns:

Camborgia ce te face sa crezi ca un personaj actual din politica care va veni la conducerea tarii, va fi pentru tara si nu pentru a-si satisface interesele proprii sau ale acolitilor care roiesc in jurul lui? Iti spun eu, toti actualii sunt o apa si un pamant.Tot am zis ca se vor satura din atat furat, dar vad ca nu se mai satura!

| stelianr a răspuns:

Da. Exista o personalitate care daca va candida, sunt sigur ca va fi presedinte.Pacat ca nu l-ati identificat pana acum.Cititi cartea "Altfel" sau "Biblioteca in flacari" Cu stima, s.r.

| arhivistu a răspuns:

Zdreanta de udrea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Costymaximus - l-am avut pe ceausescu, antonescu, ne-a ajuns!
Ne trebuie pe cineva pentru tara nu pentru el si imaginea lui fata de populatie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Myrazvy mi se face pielea de gaina cand imi spui tot de partidele astea cunoscute1...psd pdl pnl kkk si lala la naiba cu ele! Chiar nu poate aparea nici unul din cenunsa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Costymaximus trebuie sa fie cineva acolo! pe care sa nu-l intereseze prea mult politica partidele si parlamentul! Lumea sa il sustina nu parlamentul, partidele si catzelushii.