| SaveTheNature a întrebat:

Pe cine sa mai votam ca presedinte?

6 răspunsuri:
| SaveTheNature explică:

Diaconescu e un om foarte puternic in adevaratul sens al cuvantului.Nu se clatina in fata nimanui. dar poate fi un om cu 2 fetze.Nimeni nu si-a dat o parere clara in privinta lui.La tv pare cum pare dar in politica vreau sa-l vad in lupta cu puterea sau cu populatia.Sa dovedeasca. Daca ar candida Mircea Badea as fi primul la vot.

| yoo23 a răspuns:

Eu l-am analizat un pic pe Diaconescu.Am vazut ca are partidul lui, cu aproape 600. 000 inscrisi, si are planuri marete pentru Romania.merita o sansa.

P. S: Continua lista presedintilor -escu big grin ( Ceausescu, Constantinescu, Iliescu, basescu)

| SEAL a răspuns:

Nu ai pe cine

| Whisper1990 a răspuns:

Nu ai pe cine vota.
Eu nu imi patez buletinul cu votul lor.
Simplu... pur si simplu nu ma duc la vot.
Nu este o solutie tocmai buna dar oricum nu am de castigat nimic daca ma duc.

| TheCritic a răspuns:

Sincer, pentru Romania trebuie un presedinte tare, respectuos, sa le faca fata oamenilor si sa stie sa se faca placut. Sa fie o persoana populara, nu sa umble numai cu SPP-ul dupa el si sa fie oarecum neutru.

| madasuk a răspuns:

Pe minelaughing))))) merge