| Monobrow a întrebat:

Eu cu cine votez? Ca n-am fost pe faza si n-am primit pungi cu faina si ulei, deci nu stiu. Deci cu cine si de ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Klaus Iohannis: "Distribuiți acest VIDEO: Până astăzi, Victor Ponta m-a evitat cu succes. Nu a existat o dezbatere publică, nu există niciun semn că s-ar dori o discuție pe această temă. În concluzie, las orgoliile mele deoparte și ne vedem la ora 20:00 la Realitatea TV într-o dezbatere televizată!"

https://www.facebook.com/....../video.php

Emisiunea poate fi urmărită și online aici:
http://webtv.realitatea.net/......http?/live

...deci să fim pe fază. :)

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Haioasă ironie.hee hee

Tu votează cu cine vrei. Eu votez cu Iohannis (ideea de a trăi în comunism, într-o ţară condusă de hoţi, mitomani, corupţi, papagali şi dictatori, nu-mi surâde).

| Inferno a răspuns (pentru NOname):

Felicitari pentru alegerea facuta. Si eu tot cu Iohannis votez.

| NOname a răspuns (pentru Inferno):

Felicitări şi ţie! În sfârşit România are şanse la un preşedinte ca lumea. Sper să nu le risipim.

| Evolution a răspuns:

Cu nimenea, acum nu mai conteaza, au ramas doi hoţi, sa speram cu ala care fura mai putin

| Fatamuntilor a răspuns:

Uite unde era cetateanul turmentat din Caragiale!laughing
E foarte bine ca nu ai primit chestile alea, nu iti infuenteza votul.
Cand cei fi singurel in cabina de vot cu hartiuta aia si cu stampila vei sti cu siguranta! Dar eu votez cu nenea ala din pozia doi, care sper sa ajunga primul cetatean al tarii.

| Inferno a răspuns:

Cu Nae Catavencu.

Nu stiu cu cine votezi, pot spune insa ca nu prea ai cum sa votezi cu Ponta, dintr-un numar de motive pe care daca m-as apuca sa le scriu s-ar face dimineata.

Ce*i drept,Ponta are votul analfabetilor de prin sate asigurat, ocazie cu care putem reobserva, daca nu am mai facut-o pana acum, atractia magnetic si solidaritate dintre persoanele cu un IQ scazut. Solidaritate neexistenta si printre cei cu un IQ mai ridicat, probabil din pricina vastitatii ideilor.
Dar desigur ca nu fac afirmatii serioase aici, ci doar generalizari cu efect umoristic, insa cu un sambure de adevar ce-i drept.

"Prosti da multi.", cam asta e motivul pentru care Ponta a avut 40%.

| usuk a răspuns:

Cu candidatul care te reprezinta

| BitKode a răspuns:

Iohannis, dupa mine pare un om bun, are mentalitate de neamt! Acum sa nu sariti pe mine cu gura va rog, e doar opinia mea! Mi-am dat seama singur ca altii nu vor face nimic. Neamtul e neamt si chiar cred ca vrea sa faca din Romania o tara ca in occident tongue (e doar parerea mea, abtine-te de la comentarii )

| misterelvisz a răspuns:

Interesanta intrebarea! In primul rand BRAVO! Eu iti pot spune doar ce am facut eu. Am inteles ca toti sunt la fel si am decis sa nu particip la "incoronarea" unui nou Fariseu! Iar daca intrebarea ta (prin absurd nu a fost ironica) am un sfat : Ia singur deciziile in viata! Nu te lasa influentat! Sau vindete ca alti... Bafta!