| LanguageMaster a întrebat:

Măcelarii având în vedere că omoară animale asta înseamnă că sunt nişte oameni răi, duri sau violenți?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu inseamna neaparat asta, dimpotriva pot fi si oameni buni, care isi fac meseria. Ca peste tot in societate si printre macelari exista tot felul de oameni.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Unii le iubesc pe animale chiar intretinand relatii sexuale cu ele. rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Daca nu am fi omorat alte animale nu ajungeam sa existam ca specie, fiecare individ a unei speci lupta pentru supraveturire si daca acel animal tear ucide pe tine cum ar fi? fiecare animal te poate ucide daca te vede ca o prada, eu m-am saturat de asa zis mila pentru animale, sunt copii care mor de foame dupa ei cine plange?

Răspuns utilizator avertizat
| Loly a răspuns:

Inseamna ca isi fac treaba, ca muncesc.Cand ai nevoie de bani sa supravietuiesti in lumea asta de r***t(pentru ca din pacate banul e cel care ne conduce), muncesti, indiferent ce implica asta.