| Exilee a întrebat:

Nu credeti ca ar fi mult mai bine ( in special pentru sanatatea noastra) daca am extermina pe loc cainii vagabonzi? De ce statul nu face nimic in aceasta privinta? Nu le doresc raul, dar nici sa avem probleme din cauza acestora. Asta una la mana.

2. Ce parere aveti despre castrarea chimica asupra pedofililor/ violatorilor? NU considerati ca este o pedeapsa mult prea "blanda" pentru aceste gunoaie?

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

1.O sa se opuna cineva care poate face asta cu a spus anonymous.Deci ar fi ceva "imi bag P**a in ce ziceti voi eu ii extermin ca asa vreau eu".

2.Este crud doar modul in care sunt omorti. Legati, li se infinge un ac in vena si stiu ca o sa moara...etc.Un sentiment destul de naspa. Dupa aia sunt scutiti de orice grija.
Si totusi...ce ar trebui sa li se faca?

| Exilee explică (pentru Wehrmacht):

"Si totusi...ce ar trebui sa li se faca?" Disciplina(,) nazista?!

| Anonymous1995 a răspuns:

Daca o sa se ia o astfel de decizie(ma refer la caini) o sa sara toti iubitorii de animale/toata ONG-urile si miscarea o sa fie oprita in secunda.
2.Cat despre pedofili/violatori sunt de acord ca e o decizie blanda, pedeapsa cu moartea ar fi cea mai buna decizie.

| Exilee explică (pentru Anonymous1995):

1. sAU MA ROG, nu neaparat exterminarea lor, dar sa fie dusi intr-un mediu unde nu pot face rau nimanui si unde sa se simta in siguranta.
2. Oricum si celor discriminatori/rasisti/fanatici/criminali / cei care nu fac de cat sa le impuna altora respectul prin frica ar trebui si ei scosi din randul societatii.

| Anonymous1995 a răspuns (pentru Exilee):

Si hai sa-ti mai zic ceva,ce poate nu stiai, in legatura cu pedofilii si violatorii, ai idee cum sunt tratati dupa ce ajung la inchisoare? acolo e iad pentru ei, sunt batuti, badjocoriti, si sunt facuti "fetite" de cei mai smecheri de pe acolo

| NOname a răspuns (pentru Exilee):

"2. Oricum si celor discriminatori/rasisti/fanatici/criminali / cei care nu fac de cat sa le impuna altora respectul prin frica ar trebui si ei scosi din randul societatii."

De acord. Să începem cu popii şi bisericile lor care ne sug banii şi mintea.

| Inger0Cazut a răspuns:

Nici mie nu imi plac cainii vagabonzi care latra la tine daca treci pe langa ei cu painea in mana.
2.Parerea mea despre ce ai zis tu acolo la punctul 2 nu este tocmai aceeasi ca si a ta.Eu cred ca er trebuii sa fie rasplatiti cu aceeasi moneda. Daca ei au violat pe cineva, atunci si medicii sa ii "violeze" pe ei.