| BUBULINA a întrebat:

Sunteti de acord cu castrarea chimica a violatorilor?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Nu suntem noi in masura sa spunem asta ...eu una cred ca asa este corect insa mi-e greu sa cred ca se va pune in aplicare asa ceva in secolul in care traimstraight face

9 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Desigur.

| xibalba a răspuns:

Da

| daniDeeDee a răspuns:

Sigur ca da!

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu una mi-as dori sa moara toti violatorii, toti psihopatii si criminalii.ar fi o lume mai buna:-

| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Cu siguranţă! L-aş castra chiar eu, si nu chimic, cu un cuţit, dacă aş putea!
Baftă!

| babydollella a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| .... a răspuns:

DAAAAAAAAA. Pentru ca odata ce a violat o sa mai fac si a doua oara si a trea ...si tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAAAAAAA si nu numai violatorii...ci si exchibitionistii aia care fac...stii tu ce, in scari de bloc si in boschetistraight facesunt foarte revoltata! m-am saturat sa fiu agresata vizual si psihic cu imaginiile alea scarboase, nu vreau sa ma gandesc cum ar fi ca intr-o zi sa vada copilu meu asa ceva la unu pe strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt de acord! nu suntem in masura sa luam astfel de decizii, cand omenirea va face un mic pas spre civilizatie atunci vom discuta despre acest subiect. Din moment ce totul se afla sub semnul intrebarii ar fi bine sa mai asteptam cateva miliarde de ani.