| anonim_4396 a întrebat:

O incercat parintii sa ma sugrume si sa ma omoare. Help nu am timp

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Momentan rezistă, n-ai ce să faci.
N-o să te omoare, stai liniștit.
Oricum, cu prima ocazie de a pleca, du-te fără să privești înapoi. Asemenea specii nu pot fi numiți nici oameni, dar părinți nici așa.

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Păi dacă ţii cu Dinamo...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Au vrut sa sune jandarmeria, eu am zis ca plec. Si acum zic ca daca ies afara suna la jandarmerie sa anunte disparitia mea fara stirea lor. Un complot marsav si ordinar! Vor sa ma faca sa nu mai vorbesc cu fratele meu ( a creat si el destule probleme dar ma iubeste enorm si eu la fel ). El e in Romania eu is in franta. Nu l am mai vazut de 6 luni.

| Killer4Oscuro a răspuns:

Dupa numele tau de utilizator, eu nu te condamn. laughing))

| JeJeleu a răspuns:

Daca voiam sa te omoare... o faceau de multtt