| AlexRoKilla a întrebat:

Se mai trimit amenzile de radar prin posta?
Salutare, azi pe la ora 19 ma indreptam spre casa (eram prin Scheia - in Suceava), limita era de 50km/h, eu aveam undeva la 70km/h (ma grabeam, i se poate intampla oricui) si am vazut cam tarziu MCV-ul care statea la panda. Am franat, aveam undeva la 55km/h cand am trecut de MCV. Fiind incepator m-am panicat putin asa ca am luat-o pe o scurtatura gandindu-ma ca putin mai in fata ma asteapta un alt echipaj sa ma opreasca.
Nu m-a oprit nimeni, asta inseamna ca o sa primesc amenda acasa?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil nu, de obicei opresc pe loc, nu prea se practica trimisul amenzilor acasa

1 răspuns:
| FlorinaDodo a răspuns:

Nu o sa primești nimic, limita de viteza nu a fost depășită cu mult, nu au luat in calcul. Stai liniștit nu o sa primești nici o amendă