| sensa a întrebat:

Unde pot gasi mai multe informatii despre proiectul de lege conform caruia romanii care pleaca la munca in strainatate nu-si mai pot uita copiii acasa?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-am auzit de acest proiect. Proiectele aflate in dezbaterea Parlamentului le poti vedea pe portalurile oficiale ale Camerei Deputatilor si Senatului, la sectiunea Procesul legislativ, fisierul proiecte de legi si propuneri legislative. Numai bine!

| sensa explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru rasp.mi-a fost de mare ajutor.am gasit ceea ce cautam. in plus cred ca imi va folosi si pe viitor ca.nu prea stiam eu sa caut legibig grin si ca tot se vb de funda si de rasplata.vei primi funda mult ravnita laughing

| Ioandelasal a răspuns (pentru sensa):

Nu ravnesc funde, am atatea ca pot da si la altii. In schimb poti sa-mi spui la care camera ai gasit proiectul si pentru asta iti multumesc.

| sensa explică (pentru Ioandelasal):

Nu am zis ca ravnesti tu la funda.ci ca funda e ravnita. http://www.cdep.ro/pls/proiecte/upl_pck.proiect?cam=2&idp=12237 ->legea e in senat http://www.cdep.ro/pls/proiecte/upl_pck.proiect?cam=2&idp=8583 iar asta e respinsa...banuiesc ca nu te intereseaza.dar.in caz ca.

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat