| DarkJoice a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare: Care este cartea voastra urban fantasy preferata si de ce va place? Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Seria "casa noptii" de P.C Kast este o serie reusita ce cuprinde(cel putin in Romania) aprox. 9 volume.sunt la al 3-lea si deja m-au captivat happy

4 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Multumesc pentru funda happy

| HaRaANdReI a răspuns:

Mie imi plac foarte mult volumele cu titlul "Tunel". Sunt mai multe volume.Nu sunt neaparat urban dar sunt foarte ineresante.Sunt pline de mister si groaza.Cel putin asa mi se pare mie.Sau alt gen de carti sunt acele carti din seria goosebumps si aceste carti sunt la fel pline de mister si groaza. Sper ca te-am ajutat.

| Pandyspan a răspuns:

Ritualul de L.J Smith... e faina!

| DarkJoice explică (pentru Pandyspan):

Citeste si Captiva, Puterea si Despartirea de L.J.Smith ca sunt supertongue