| Trandafirii a întrebat:

dau funda! sunt fata in clasa a 5 -a si luni este de serviciu o profesoara de biologie, care imi place de ea. (fizic si caracterul). (stiu e ciudat), si problema este ca nici ca diriginta nu o am, nici nu fac cu ea, s-ar putea sa fac cu ea la anul! asa si este blonda inchis, inaltuta, frumoasa si cu ochelari! ce sa fac sa vorbesc cu ea cand de serviciu?

3 răspunsuri:
| Älli_Ålle_1999 a răspuns:

Pă te duci la ea si îi spui :
-Bună ziua doamna profesoara... Ce mai faceti?
-Ea iti va raspunde... Buna bine ...etc etc...
Si atunci ai ocazia sa ii spui ca este o profesoara de treaba si ca o admiri...si iti pare rau ca nu poti face cu ea orele de biologie (asta o poti face daca stii ca nu e imbufnata si ca nu e artagoasa ) Va functiona... :3 Succes :*

| Trandafirii explică (pentru Älli_Ålle_1999):

Ok, multumesc! dar cum sa incep, mi-e putin rusine?

| Älli_Ålle_1999 a răspuns:

Păi cand vezi ca e de serviciu na de dai pe acolo si mai mergi cu o fata care sti ca te incurajeaza...si ii spui buna ziua...si asa mai departe...incearca sa fi draguta dar nu sacaitoate :*