| AvalohAlyn a întrebat:

Care e cartea care te-a influentat cel mai mult in viata, in mod pozitiv? Si de ce?

13 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Pe mine cred ca m-a influentat un pic "Codul manierelor elegante". Nu au fost cine stie ce lucruri faine pe acolo insa unele chiar s-au dovedit foarte utile, mai ales atunci cand vrei sa faci cuiva o impresie buna.

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru RainmakerX):

''mai ales atunci cand vrei sa faci CUIVA o impresie buna CUIVA '' FAIL laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Taci ma!

BTW Merci! E naspa sa raspunzi de pe tableta rolling on the floor

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru RainmakerX):

Mai gresim ca doar suntem oameni laughing

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cand m-am bagat sa salvez pe cineva de la bataie si mi-am luat-o eu pe la 14 anilaughing. atunci am inteles ca nu multi merita ajutorul, iar consecinta patimilor oamenilor este rezultatul faptelor savarsite de acestiawinking

| minrest a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Si cartea, Sandule? Jucati septica, atunci cand s a intamplat? Jucati macao? Cum te a ajutat cartea?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru minrest):

Da,ba,m-au batut cu o carte

| minrest a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Aoleu, cultura e grea, daca te lovea la tampla, ala erai. Sper ca ai invatat sa te feresti de carti.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru minrest):

Nu,ba! ca sa iti infrangi dusmanul trebuie, inainte de toate, sa il cunosti. Dupa ce m-a batut cartea, am citit multe altele.Cu cateva sute mai multe carti decat ai citit tu, de cand te-ai nascut si pana in ziua de azi, pustane, cand ai ajuns la varsta in care iti pui intrebari.

| minrest a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Atata, sa nu te feresti de asi, ca poti sa faci cel mai mare ful sau careu. Salut.

| minrest a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ce sa zic. Insasi faptul ca stii cate carti am citit eu, ca sa le poti scade din cele citite de tine si sa iti dea o diferenta de cateva sute, arata ca cunosti multe.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru minrest):

Nu e nevoie de magie ca sa-mi dau seama cat de citit estilaughing

| BlackChocolateAndWhiteHeart a răspuns:

Pentru mine nu exista doar o singura carte care m-a influentat pozitiv. Am invatat ceva din fiecare in parte, chiar daca mi-au placut mai mult sau mai putin.