| dumitirita a întrebat:

Ce limba straina invatati la liceu gimnaziu? Eu invat Limba Franceza, Limba Rusa, iar din a 10 Limba Engleza

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Am schimbat mai multe scoli deci am facut si mai multe limbi. De la gradinita fac engleza. Dar la scoala am mai facut spaniola, germana, franceza, olandeza, portugheza, greaca si latina. Bine-inteles ca nu mereu s-a lipit ceva de mine dar mi-a prins foarte bine caci acum pot totusi sa port o mini-conversatie in mai multe limbi.

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Buna.
Am facut 12 ani de engleza (clasele I-XII) si 8 de franceza (clasele V-XII).
happy

| Deliα a răspuns:

Eu doar engleza si franceza.

| Oana65 a răspuns:

Engleza si Franceza!