| LayIa a întrebat:

Pentru utilizatorii wattpad, sunt noua si vreau sa va dati parerea despre povestea mea... http://www.wattpad.com/story/38078864-secretul-unei-fete . Va rog? :D

4 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Waaaw super ideea. Felicitari. Ai talent.
Dar nu te grabi, detaliile sunt importante intr-o carte: imbracaminte, diverse descrieri ale locului. Dar nu prea mult pentru ca plictisesti cititorul.

| LayIa explică (pentru MgdDroopy):

Multumesc big grin.

| Sadic a răspuns (pentru MgdDroopy):

Nu cred că a citit prea multe, dacă spui,, plictiseşti cititorul''- un cititor nu va fi niciodată plictisit dacă ştii ce să-i oferi, chiar dacă este doar descriere într-o carte.
PS: Am pus şi un comentariu le povestea ta.

| MgdDroopy a răspuns (pentru Sadic):

Nu am spus ca plictiseste cu povestea ei. Mai citeste comentariul meu si ai sa vezi ca era doar un sfat in caz ca vrea sa puna mai multe descrieri.
Draga Layla continua sa scrii, indiferent cum, in stilul tau si cum simti. Ai talent. Dezvolta-l! Nu te bloca doar la mesaje si sfaturi frumoase. (ceea ce e bine ca le primesti) Si sfaturile sunt utile chiar daca te supara cateodata.