| AvalohAlyn a întrebat:

Va place/cititi literatura duhovniceasca(spirituala)?

4 răspunsuri:
| BeardedSamurai a răspuns:

Da, imi place, sincer mi-as dori si o carte pentru ca nu imi place sa citesc de pe internet.
Sa ai o zi placuta!

| AvalohAlyn explică (pentru BeardedSamurai):

Poti incerca la librariile religioase, bisericesti sa cumperi pentru ca au destule carti bune si interesante chiar si pana in 10-15 lei.
Sau daca nu vrei sa le cumperi, sunt destule pentru imprumutat la Biblioteca Judeteana sau cea din orasul tau.happyLa biblioteci exista si o categorie de religie si poti imprumuta de acolo maxim 4 carti(asa e la mine).happy
Trage un ochi pe libris, libraria sophia sau libraria egumenita si scrie acolo la cautare carti sub 10-15 lei si o sa gasesti multe bune si ieftine.happy
Eu electronice am foarte multe.Dar am destule si tiparite.
happy O zi faina sa ai si tu si un an 2016 cat mai bun.

| BeardedSamurai a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Un an plin de intelepciune, intelegere si liniste sa ai!

| AvalohAlyn explică (pentru BeardedSamurai):

Multumesc mult..acestea trei sa se intoarca inzecit si catre tine.happy
Sa sporim toti in intelepciune, intelegere si liniste!