| supremxxxoxo a întrebat:

2pac-Cum se numesc melodia asta? https://www.youtube.com/watch?v=VL2bhcIPiXg? Daca stiti, cum a murit 2pac, de ce a fost omorat? funda vot

Răspuns Câştigător
| Kanpeki a răspuns:

"Words 2 my first born" Scrie chiar in comentarii...

2Pac a murit in 1996, impuscat dintr-o alta masina in timp ce astepta in masina lui la semafor. Se crede ca cel care l-a impuscat a fost un Crip cu care 2Pac nu s-a prea inteles in trecut si in final 2Pac i-a tras un pumn in fata.

| supremxxxoxo explică (pentru Kanpeki):

Deci 2pac a tras un pumn in fata fiind impuscat si cum daca 2pac era in masina a intrat ala peste el de l-a impuscat?

| Kanpeki a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Lol Poate nu m-am exprimat prea bine. Pac i-a tras un pumn in fata mai demult. Deaia astalalt a decis sa-l impuste dupa o vreme.
Nu trebuia sa iasa din masina sa-l impuste. Din masina l-a impuscat.

6 răspunsuri:
| supremxxxoxo explică:

Multumesc tuturor!

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Uita-te la Notorious(2009).un film foarte bun si mult mai explicativ decat ce scrie pe wikipedia despre Pac

| Kanpeki a răspuns (pentru ØverTheRainbøw):

Nu e doar despre Biggie?

| ØverTheRainbøw a răspuns (pentru Kanpeki):

Pai in film e vorba mai mult despre conflictul dintre Pac si Biggie