| Andreutza171 a întrebat:

Imi poate spune cineva un site cu poze rare ale vedetelor(One Direction) si (Smiley) in afara de Google. Pe Google nu gasesc poze rare, deci...cel mai bun site cea mai mare funda. Love and Kiss anticipat

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Facebook, Twitter sau foloseşti alt motor de căutare :D http://ro.wikipedia.org/wiki/Motor_de_c%C4%83utare

| SilentByTheNight a răspuns:

Hei happy Pozele rare se gasesc foarte greu (cum ar fi poze din adolescenta lor si altele) dar cele mai noi sa zic asa le posteaza chiar ei pe Twitter big hug Poti evident sa le gasesti si pe Facebook mai rar ce'i drept dar tot gasestiwinking
Mai erau site'uri de poze gen instagram sau tumblr, Ochi de soim pe tot ce posteaza ei laughing cam aia's eu laughing

| Andreutza171 explică (pentru SilentByTheNight):

Nu cred ca m-ati inteles. As vrea site-uri cu poze gen tumbrl, dar de acolo le cam stiu pe toate. Daca mai stiti bine, daca nu aleg acum un castigator.