| Red20 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa-mi spuneti un site de pe care sa-mi iau melodii fara sa-mi trebuiasca un cont pe site'ul cutare si sa pot lua melodii in chineza sau alte limbi. ( Funda! ) Multumesc anticipat big grin

3 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Salut!
Poti sa decarci muzica de pe youtobe format video, mp3 cu un program [fara cont] si forte usor "DVDVideoSoft Free Studio" il am si eu si sunt multumit de el pentru mai multe da-mi un mesaj pe privat
Succes!

| KsZ a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com
Pui site-ul de la YouTube acolo si dai Go.
Funda? :o3