| pwp a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia "Esti iubibila" a lui Taxi? Mie personal mi-a placut de prima data de cand am auzit-o, si am observat ca si pe TPU e cea mai ascultata melodie din top 50 happy

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare cu gusturile sale.
Pa, pa.

| CautNume a răspuns:

Groaznic...

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
AM auzit de melodie, dar sincer, încă nu am ascultat-o şi nici nu cred că o voi asculta repede!
Numai bine!

| Mădă0611 a răspuns:

Helău! happy
Naspa, a inceput sa ma streseze cuvantul ala.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns (pentru Mădă0611):

Si pe mine. mi-a placut un timp...dar acum nu mai pot sa-l sterg din playlistul meu crying

| Mădă0611 a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

De pe TPU? Ba se poate. Ai in stanga Oracolul TPU!, Vizualizare profil, Playlist-ul meu!, Editare date logare, Editare profil bla bla bla. Dai click pe Playlist-ul meu si in dreapta fiecarei melodii iti apare un x (delete). Apasa-l! Apasa-l! Aaaa-paaaa-saaa-l! laughing)

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns (pentru Mădă0611):

Exact dupa ce am scris am cautat mai bine si am sters-o pffff rolling on the floor

| Ƨirenia a răspuns:

Sux

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna,da mie una imi place, mai ales ca fetele de la mine din clasa o canta mereu happy

| adelina19 a răspuns:

Si mie mi-a plăcut de prima dată. dacă nu devenea totussi atat de comerială probabil as fi ascultat-o in continuare. pas deocamdată

| GrumpyGirl a răspuns:

Extra

| Alyssas a răspuns:

Bwna...dlaguta melodia.mie una imi place...