| Aswomen a întrebat:

Care credeti ca este cea mai buna piesa rock din anul acesta?big grinhappy

Răspuns Câştigător
| TheLordofSalem a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Y_nnkVa2Agg
Una dintre cele mai bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheLordofSalem):

Sunt de acord. Întregul album Helvetios este bun. Doar la Scorched Earth parcă nu se lipeşte nimic de mine...

| TheLordofSalem a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda...probabil versurile sunt de vina. Oricum nici eu nu inteleg nimic. Nu vreau sa ma insel dar cred ca este limba galica, avand in vedere ca ei sunt elvetieni.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheLordofSalem):

Mda. Probabil e o rugăciune de chemare a ploii. Nu am reuşit să găsesc prea multe informaţii.
Trupa ar fi trebuit să publice şi traducerea, sau să înregistreze o variantă în engleză.
În schimb, restul albumului este sublim.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot spune că-i cea mai bună piesă apărută în 2012, dar îmi place foarte mult. Tipa îmi aduce aminte de Joan Jett.
http://youtu.be/y5vr_Vhoumc

| A2895 a răspuns:

Lacuna coil- intoxicated

| vipera119dsf a răspuns:

Nu e Cea mai faina dar imi place!
http://www.youtube.com/watch?v=E0slhWiBVr4 Nue videoclipul asa fain dar piesa conteaza!