| Melymonade a întrebat:

Ce părere aveți de melodia lui Inna "P.O.H.U.I"? (Carla's dreams) Argumentați happy

Răspuns Câştigător
| yo547 a răspuns:

Imi place, Inna este o artista desavarsita, extraordinara. Funda?

| Duucu a răspuns (pentru yo547):

Nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru yo547):

"O artistă desăvârșită"
Bă ești nebun? Aia e o pițigăiată, nu o artistă.
Cerșetor de buline.

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Groaznica.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Mie una îmi place mesajul. Versurile descriu perfect ceea ce simţi uneori. Mai ales partea Innei.

| Wøodenpints a răspuns:

Ceva îmi spune că ţin prea mult la urechile mele ca s-o ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place. E oribila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea este că acea melodie e una foarte proastă. Argument: toate melodiile Innei sunt proaste.

| XBrunetteX a răspuns:

Parerea mea e ca...
Melodia ar fi ok, daca Inna nu "canta" si ea straight face A distrus toata melodia. Are o voce oribila.

| yo547 a răspuns:

Ti-a fost folositor raspunsul meu?

| Melymonade explică (pentru yo547):

Nu am cerut ajutor. Vroiam doar părerile voastrewinking Dar dacă vrei neaparat fundă, nu-i problemă

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Eu nu înțeleg de ce o puneți de fiecare dată pe prim plan pe Inna?
Piesa e caatare al lui Carla`s și peurmă cântă și Inna cu el.
cât despre piesă, e bună doar că nna rusismele alea chiar deranjează în mare parte, se putea și fără ele.
E mai ușor să rusifici Romania decât să romanizezi Moldova, a zis cineva într-un comentariu și a zis-o nu că bine, dar foarte bine!

| claudia511 a răspuns:

E doar o alta "melodie" comerciala...