| Aleksuza a întrebat:

Toata lumea stie de melodia,, P.O.H.U.I." de Inna si Carla's Dreams, ce inseamna P.O.H.U.I? Raspunsul castigator va primi FUNDA!

cu drag Aleksuza! happy happy happy happy

Răspuns Câştigător
| DanDenisă a răspuns:

Denumirea de P.O.H.U.I provine de la : " Patologia Obstructiv Huliganica Uniform Iradiata ". Sincer nu`i prea vad rostul acestei melodii. Atata timp cand cenzureaza`n melodii acest cuvant " P.O.H.U.I ", de ce l`au mai folosit. thinking

3 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce zici toată lumea? Eu nu știu melodia. Dar dacă tot ai adus vorbha de ea și ai zis cine o cânta, nici nu as vrea s-o aud. Sigur e o mizerie neascultabilă.

| 0x11111051 a răspuns:

Cine spune ca este "Patologia Obstructiv Huliganica Uniform Iradiata " acela 100% roman. big grin big grin Voi nu stiti injuraturile in rusa. Imi inchipui ca merge un rus, prin Bucuresti, si trece alaturi de dinsu 2 fete iar una spune "Fa, darr tu ai auzit de muzic aia noua, pohui? oare ce inseamna pohui?". Rusul si-ar face semnul crucii big grin

A.T. - ai zis ca dai funda raspunsului castigator? De unde stii ca acela era corect?

| Willem a răspuns:

Patologia Obstructiv Huliganica Uniform Iradiata

Conform http://www.musicislife.ro/......p-nou.html