| ElFenomeno a întrebat:

Cine crede ca Eminem si Rihana sunt illuminati! Cine imi spune primul ii dau funda.

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Marea majoritate sunt iluminati de pe acolo.Eu unu sincer scuip televizor cand mai scap din greseala pe canalu kiss sau U tv.

6 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Si daca ar fi ce?

| itscloudyoutside a răspuns:

Păi cică sunt şi dovezi, şi nu numai despre ei. În fine, fiecare crede ce vrea.

| Polaris a răspuns:

Oamenilor, de ce nu încetați să credeți în conspirații idioate și să vă concentrați pe chestii reale?

| ComatoseWine a răspuns:

Illuminati=prostia secolului.Sunt artistii marionete...oh go on.

| Pathy a răspuns:

Are the best! laughing

| ElFenomeno explică:

Criiiiiiiis,eu unul vroiam sa vad cine crede, ca eu cred...