| kryspys a întrebat:

Cine imi raspunde si mie la niste intrebari primeste fundita :X Va rog nu stiu cateva melodii Am fost astazi la sala si mi-au placut 4 melodii Prima melodie este cantata de un baiat si o fata in care fata zicea lover boy si baiatu ooooooo apoi iar ea lover boy si mai zicea ceva fta nu o stie da nu e melodia lover boy de la adda si baiatu ala Bun a 2 melodie e cantata de un baiat in care zicea o nina nina si nu mai stiu da nu e cantata de sunrise inc nina nu e asta ca poate ziceti asta si de aia am scris si mai sus ca nu e de la adda si A 3 melodie tot cantata de un baiat in care zicea sexy girl da nu e de la heaven sexy girl si a 4 mel seamana foarte putin cu welcome to st tropez da nu e on night in ibitza si este cantata de un baiat Bun si mai vreau o melodie care am auzit-o mai demult am avut-o si pe telefon si nu o mai stiu zicea ai iai iai ia jokero sempre amor ai iai iai ia jokero sempre volar nu stau eu bine cu spaniola da sper sa intelegeti happy si nu e cantata de ackent Va rog mult melodiile astea se asculta si in cluburi unele va rog help me... FUNDOI :X pop imi trebuie pana deseara tongue

1 răspuns:
| EugenMarian a răspuns:

Ultima cred ca este melodia Inei nu mai știu cum se numește dar e cea mai nouă restul nu cred ca am idee s-ar mai putea una dintre melodii să fie a lui Mario Fresh cu o cantareata dar nu mai știu sigur încearcă pe Yt!