| Irynel98 a întrebat:

Cine poate sa imi dea niste partituri pentru incepatori? Am orga si stiu cateva cantece dar nu cant cu ambele maini.

3 răspunsuri:
| BadPokerFace a răspuns:

Nu pot sa-ti dau partituri DOAR de o mana pentru ca nu exista! happy Ar fi lacul lebedelor fara decoruri dar e cu doua oricum...

| Irynel98 explică (pentru BadPokerFace):

Eu as vrea ceva de genul cum sunt manualele de muzica de la scoala. Dintr-unul din ala am invatat doua cantece doar cu o mana. Acolo gasesti nota cu nota asa simplu, deci...

| BadPokerFace a răspuns (pentru Irynel98):

Ia si tu o carte de muzica oricum ONLINE nu prea pot sa-ti dau partituri!