| Gabriela100693 a întrebat:

Este o melodie veche lenta de dragoste care incepe cu "yeah yeah..." stie careva? sad

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de veche? sau ce intelegi tu prin "veche"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu "yeah yeah" nu cred ca-si va da cineva seama despre ce melodie este vorba> incearca sa dai mai multe detalii: o canta un barbat/femeie/formatie, genul muzical ETC.

| Gabriela100693 explică (pentru anonim_4396):

Offf asta e ca nu stiu, la profm tot a mai bagat-o dar nu am fost niciodata pe faza cine o canta...este un barbat cu voce mai subtire...e lenta melodia si nu stiu din ce an e. dupa 93 cred.