| NnMarianNn a întrebat:

Hei hei hei, Salut TPU, am o cerinta daca nu cer prea mult big grin, as vrea sa-mi lasati tab-uri pentru chitara, piesa se numeste The loner de Gary Moore, eu am cautat ceva timp dar nu am gasit tab-uri suficient de bune, am cat de cat ureche muzicala pentru a imi da seama daca sunt bune sau nu dar nu suficient ca sa pot compensa lipsurile, as fi recunoscator pentru timpul si ajutorul acordat. O zi frumoasa tuturor.

3 răspunsuri:
| NnMarianNn explică (pentru Thunderstruck):

Imi pare rau, dar nu.

| Thunderstruck a răspuns (pentru NnMarianNn):

Oricum, iti recomand sa inveti cu el + ureche, niciun tab nu e perfect, mai mult, majoritatea sunt chiar infectelaughing, daca zici ca ai putina ureche e chiar foarte usor.