| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda la cine îmi scrie si mie toate melodiile din sezonul 3(doar melodiile din acest sezon) din Violetta.

Răspuns Câştigător
| VanessaWangs a răspuns:

Astea sunt toate melodiile din Violetta 3 happy
1-En Gira
2-Amor en el Aire
3-Supercreativa
4-Encender Nuestra Luz
5-Ser Quien Soy
6-Quiero
7-Rescata mi Corazón
8-Aprendí a Decir Adiós
9-Descubrí
10-Queen of the Dance Floor
11-Underneath it All
12-A Mi Lado
13-Friends 'till the End

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AmaliaMarilena a răspuns (pentru ChrisWood20):

Nu e greu deloc... Aștept si părerea altora. Stiu ca sunt mai multe. Dar unele nu stiu cum se numesc. Si Underdiall nu existawinking laughing

| Malosmihai a răspuns (pentru ChrisWood20):

Utilizatorii de cititoare de ecran trebuie să facă clic aici pentru a dezactiva Google Instant.
+Mariana
Google

violetta sezonul 3 ep 1
violetta sezonul 3 youtube
violetta sezonul 3 wikipedia
violetta sezonul 3 personaje

Aproximativ 3.610 (de) rezultate (0, 37 secunde)
Rezultate Căutare

Violetta - premiera sezonului 3 - Luni, 10 Noiembrie, ora 18...
Videoclip pentru violetta sezonul 3 melodii▶ 0:31
www.youtube.com/watch?v=WxEb56I_0VY
29 oct. 2014 - Încărcat de DisneyRO
Violetta s-a intors! Nu rata premiera sezonului 3 - episoade noi noute de Luni, 10 Noiembrie, ora 18...
Violetta 3 - YouTube
Videoclip pentru violetta sezonul 3 melodii▶ 0:37
www.youtube.com/watch?v=OGfdbZEPl8g
14 apr. 2014 - Încărcat de Disney Leonetta
Saluti, astăzi am sa va arat niste poze din sezonul 3 Violetta! Sunt tot felul de zvonuri ca va veni...
Violetta - Season 3 - Theme Song (HD 720p) - YouTube
Videoclip pentru violetta sezonul 3 melodii▶ 1:07
www.youtube.com/watch?v=3A9bnNP7G28

13 nov. 2013 - Încărcat de ProgramasVHS
THIS IS FAKE! follow me on twitter for violetta : twitter.com/@valdominto.
Cântece din Violetta 3 - Inedit
ineditromania.blogspot.com/2014/06/cantece-din-violetta-3.html
Sezonul 3 din Violetta va sosi cu foarte multe cântece noi. După videoclipul primei melodii din sezonul 3, "En Gira", Disney a publicat un nou conţinut special...
Cântece Violetta. Toate melodiile serialului Violetta de la...
ineditromania.blogspot.com/2013/.../cantece-violetta-toate-melodiile.htm...
Vezi alte stiri şi noutăţi din Violetta 2. Cântece Violetta 3. Toate melodiile sezonului 3 din Violetta. Gira mi cancion este noul CD şi coloana sonoră a sezonului 3...
Materiale video Violetta | Disney Channel RO | Disney RO
www.disney.ro/disney-channel/materiale.../violetta/en-gira-v~1_r8xduqg...
Materiale video Violetta. Reclama. Video thumbnail for En Gira. En Gira. Urmareste in avanpremiera un videoclip din sezonul 3 al serialului Violetta. FSK ab...
Ce se intampla in sezonul 3 din serialul Violetta de la...
bucatarici.ro/ce-se-intampla-in-sezonul-3-din-serialul-violetta-de-la-disney/
Toti fanii serialului se intreaba cu cine va fi Violetta in sezonul 3. Ei bine, se aud voci precum ca Leon si Violetta vor fi impreuna, insa relatia lor este amenintata...
Sezonul 3 al serialului Violetta – informatii, poze, actori...
bucatarici.ro/sezonul-3-al-serialului-violetta-din-ce-in-ce-mai-aproape/
Sezonul 3 al serialului Violetta – informatii, poze, actori VIDEO... de 45 de minute si este insotit de o noua coloana sonora care cuprinde 16 melodii originale din...
Violetta 3 Romania | Facebook
https://ro-ro.facebook.com/pages/Violetta-3.../226935720838265
este pe Facebook. Pentru a lua legătura cu Violetta 3 Romania, înscrie-te pe Facebook astăzi... 7 Aprilie 2014; Personaje secundare sezonul 1 : 2 Aprilie 2014.
Violetta - Wikipedia
ro.wikipedia.org/wiki/Violetta

Macarena Miguel ( sezon 3); Damien Lauretta (sezon 3); Frorencia Ortiz (sezon 3). Compozitor temă... Melodia de intro este "En mi mundo" (În lumea mea).

Căutări referitoare la violetta sezonul 3 melodii

violetta sezonul 3 ep 1

violetta sezonul 3 youtube

violetta sezonul 3 wikipedia

violetta sezonul 3 personaje

violetta sezonul 3 online

violetta sezonul 3 episodul 40 in romana

violetta sezonul 3 informatii

violetta sezonul 3 in romana toate episoadele

Înainte

| Musique a răspuns:

Poți căuta și tu soundtrack-ul pe google.

| AmaliaMarilena a răspuns (pentru VanessaWangs):

Hei, mersi :*

| crissc2014 a răspuns (pentru VanessaWangs):

Abrazame y veras
crecimos juntos
llamame
mas que dos

astea mai sunt