| BVBArmyMember193 a întrebat:

Heii^^

E bine sa fii rock-erita la 11 ani?

Funda^^

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te oprește cineva să asculți rock?

9 răspunsuri:
| xXPsychO983 a răspuns:

Cum să nu? happy

| MCRgurl a răspuns:

Nu stiu cum te consideri rockerita daca asculti BVB acuma serios...ce naiba singura melodie mai de doamne ajuta de la ei e "Knives and Pens"..si aia imi place doar datorita instrumentalului, ca versurile is praf.Si nu voi intelege niciodata ce dracu au toate fetele cu Ashley Purdy ala doamne. zici ca are 3 cancere pe falca.Deci aia sunt poseri frate nu rockeri.E ok sa ii asculti daca iti plac dar nu e ok sa te consideri rockerita daca ii asculti pe aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine, avatarul tau spune tot.

| Romb3r a răspuns:

Da.Nu stiu daca ti-a spus cineva asta, dar oamenii care asculta rock se aseamana in comportament cu cei care asculta muzica classica.Mai mult, s-a demonstrat ca muzica rock are rol de calmare.Sa le spui asta celor care spun ca rock-ul te face violenta.

| TrialByFire a răspuns:

E bine, insa cu timpul sper sa evoluezi la ceva mai serios si sa nu ramai la BVB prea mult.

| BVBArmyMember193 explică (pentru TrialByFire):

Adica, ce are Black Veil Brides?
sa stii ca ascult si :
BMTH, METAllICA, SLIPKNOT TH, PTV, FIR FOR RIVALS, etc, etc...

| AirănMeidăn a răspuns (pentru BVBArmyMember193):

trupele alea sunt cancer all the way
treci la ceva mai serios macar
oricum te vei plictisi eventual de rock/metal si vei incepe sa asculti chestii mai diverse

| fanta24 a răspuns:

E bine sa faci ceea ce iti place, in limita bunului simt. Deci daca asta iti place, si nu deranjezi pe nimeni, de ce nu?

| highqualitygraff a răspuns:

NImeni nu te opreste.