| Bubu0800 a întrebat:

Heii happy.Se difuzeaza American Music Awards la noi? Si daca da,pe ce program? /Si daca nu, cum fac sa ma uit happy?

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Ma scuzi am inteles Europa Music Awards happy. American Music Awards de la 22:00 sau 18:00 pe MTV

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

La MTV happyA fost si in direct, dar acum da in reluare

| Bubu0800 explică (pentru CannbalCorpse):

Pai pe MTV nu e Europa Music Awards? si American Music Awards e azi big grin dar multumesc oricum :*

| CannbalCorpse a răspuns (pentru Bubu0800):

Ma scuzi am inteles Europa Music Awards happy. American Music Awards de la 22:00 sau 18:00 pe MTV