| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

283 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. oricarei fete ii place de jastin biber tonguedar ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

V

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este iubitul selenei gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este au un clip in care se imbratiseasa si de pupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu? poate.eu am vazut pe net ca sau sarutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu stiu sigur dar cred ca nu sunt ampreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

U! Doar am auzit ca Selenei ii place de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred...acu justin este cu o fata de nume jasmina e mult mai draguta decat selena...si se misca soo binelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am vazut o poza cu ei doi sarutandu-se

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exact dar sunt la fel de curioasa ca si tine. sunt innebunita de muzica amandurora si de zvonurile care apar despre ei. si apropo, care e numele tau adevarat? al meu e amy.sunt sigura ca nu te cheama abc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate este adevarat sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar daca ar fi s-ar potrivi de minune nu cu ala din filmul ala iaccccccccccccccccccccccc ce proasta e aia care a zis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este pentru ca am vazut intr-o revista ca se da la ea si ca o pupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este impreuna cu SELENA GOMEZ, i-am vazut.cand am fost eu impreuna cu familia mea in america. ei se plimbau,, se distrau si multe altele. pareau sa se distreze! cam atat. sorry am uitat sa ma prezint.ma numesc. ANDREEA-BEATRICE.bay!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi ma astia care spuneti ca e nasol nu cred ca voi sunteti ma buni... dc ati avea voi jumatate din frumusetea si talentul lui ati fi cei mai tari din romania.fratilor dc nu va place nu mai intrati si lasati comm aiuria cum aveti voi chef. la drk ca deja ma enervati. da pana la urma voi picati de prosti ca nu stiti cand se invarte roata... si nu mai fiti asa de invidiosi e adevarat ca fiecare trebuie sa aiba propia parese dar voi deja exagerati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost impreuna ca sora mea e in America si vb. cu Demi Lovato (selena e cea mai buna prietena cu demi si i-a zis totu ) si a izs ca doar justin o iubeste si ca se da la eawinking e dif de varsta 16 justin 18 selenawinking va pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am citit undeva ca sunt impreuna se potrivesc nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sigur ca nu sunt impreuna eu nu il suport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred ca sunt impreuna nu imi place de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca Selena se incapataneaza sa ii fure toti pretendenti lui Miley pentru ca daca nu stiti Justin si Miley au luat cina impreuna si cred ca era ceva intre ei.