| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

283 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, clar nu, ar fi ridicol ei doi nu se potrivesc.Selenei ii place de el dar lui nu, deoarece ii place de Caitlin dar s-au despartit. E pacat erau un cuplu frumos.Asa cred cine crede ca mine e de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este cu Selena Gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...nu zice nimic niciunde dar mai stii? se poate.totul e pisibil, dar oricum le sta bine impreauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am id selenei gomez autentic pentru ca mi-a dat web si am intrebat-o si mi-a zis ca e cu justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Juii
hgh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lamurim un lucru justin o place pe selena dar selena e mai mare decat el si asta nu conteaza nu conteaza varsta. dar e nu sunt in preun sunt prieteni buni selena e ca o sora mai mare pentru justin si selena il place acum totusi cui? nu-i? place de justin e frumos talentat tot ce vrei? iar alti care se dau pe langa justin aia vor bani mie una nu ma intereseaza o data ce-l iubesc plac nu m-ar interesa bani iar justin intre miley si selena ar alege-o pe selena oricum nu ma dau mare dar cand aveam par lung semanan cu selena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lamurim un lucru lui justin bieber ii place de selena dar selena ii mai mare decat el oricum nu conteaza varsta. selena ii ca o sora mai mare pentru el dar si ei i place de el dar sunt doar prieteni buni justin a iesit cu miley deja de cateva ori. doar ca prieteni foate buni justin a vrut sa se apropie de miley si a reusit sa recunostem cui? nu-i place de justin mie una da sunt nebuna dupa el iar cand aveam parul lung semanam cu selena asa ca justin+ selena = nu sunt impreuna poate vor fi poate nu sorta va alege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca cei doi sunt impreuna deoarece au aparut pe coperta unei reviste sarutandu-se si in respectiva revista (Popcorn)este si un interviu in care declara asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar daca ar fi cu justin eu as fii foarte geloasa pe selena x-(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna de 2 ani si jumatate cu certuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar zice ca au facut dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. I palce la justin bierber de ea dar nu sunt impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. I place lui Justin Bierber de ea, dar nu sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma, nu la Selena i palce de el, ca la ala Justin i pace de selena invatati sa cititi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti spun ca vor fi un viitor cuplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca la asta visteaza Justin, dar Selena este prea inteligenta ca sa accepte un mitocan ca el. Poate ca Justin Bieber a lansat astfel de zvonuri in speranta ca va fi mai celebru, dar dupa ce a injurat-o pe KE$A in culise sau pe Miley spunandu-i ca e prea fitoasa si ridata, nu cred ca cineva mai vrea sa fie cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, eu sper ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu te urasc tupac19.Esti un bou. El este cel mai dragut Si.Nu nu este cu selena` Doar ca Selenei Ii place de ElwinkingJustin Acumm este singur Numai Are p nimeni[O iubitawinking]... Dar tot o mai iubeste pe Caitlin.thinking Spunea intr-un Interviu Ca I-a dat papucii lui Caitlin la telefon`Iar ea a inceput sa plangabig grinsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este Selenei a inceput sa ii cam place de Justin :d.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urask pe SELENA! dde ce se leaga de justin biber a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! ca eu trebuie sa fiu cu el nu ea cu el sunt foarte supi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici un caz! Niciodata! Nu se va intampla! Selena are gusturi mai bune! Dar vorbind serios are 16 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena are 16 ani, iar Justin tot 16. Asa ca nu va mai deranjati voi sa bagati vorbe de la voi cum ca Selena ar merge pe 18 ani :O Ce? raised eyebrows Selena si Justin sunt de aceeasi varsta si le.ar sta bine impreuna.Asa ca nu mai bagati minciuni ca nu le.ar sta bine pentru ca problema principala este "diferenta de varsta". O te rog rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teodora
nu cred, selena e cool si are o voce super iar justin are voce de fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cre` ca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca nu deoarece Selena ar ramane fara par!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca nu deoarece sunt foarte geloasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena