| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

283 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in preuna tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti toti niste prosti daca sunt impreuna ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt impreuna dar se pare ca se plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt doamne fereste cum sa fie il ador pe justin si pe selena dar il urasc pe tupac19

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nstiu ce sa zic, dar daca e adevarat e SOOPER se potrivesc de minune
ii ador:*:*:*:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da toti n-a veti idee in ziua 30 martie 2010 in melodia,, never let you go,, este cu noua lui prietena. voi chiar nu intrati pe site-ul justin bieber niciodata o sa ziceti odata ca justin e cu angelina jolie doamne fara supilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt.Selena e pe cale sa se impace cu Nick si am auzit ca Selena s-a folosit de cineva sa ajunga la Justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i drept a aparut pe youtube o poza cu ei 2 dandu-si limbute si o colega de-a mea spunea ca a vazut ca ei faceau poze dezbracati. nu stiu dar cred ca poza de pe youtube este o facatura:D uitat-va si voi si spuneti-mi ce parere aveti la id-ul de mess: yoyka_dragutza http://www.youtube.com/watch?v=qoOEhacasaJ_4 aici puteti vedea poza pupici:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i drept a aparut pe youtube o poza cu ei 2 dandu-si limbute si o colega de-a mea spunea ca a vazut ca ei faceau poze dezbracati. nu stiu dar cred ca poza de pe youtube este o facatura:D uitat-va si voi si spuneti-mi ce parere aveti la id-ul de mess: yoyka_dragutza http://www.youtube.com/watch?v=qoOEhacasaJ_4 aici puteti vedea poza pupici:-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahah m-ai intrati pe situri chiar el a zis ca nu-i genul lui hihihi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E impreuna cu caitlin beadles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu ccred! eu am auzit ca se plac reciproc asa ca poate o sa fie da deocamdata nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost deja cu ea acum e cu o romanca-(nu mint!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uitati in revista nouabatting eyelashes se gaseste in germania justin e cu selenawinking cmb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Mimi, Justin a fost cu Caitlin. acum un an.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu. doamne ce aberatii laughing):-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca sunt impreuna chiar daca nu se potrivesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

is impreuna ca am vb cu justin si a zis da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

is impreuna ca am vb cu justin si a zis da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nuc red ca e treaba unora.oh go on... e viata lor fac ce vor cu eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ar fi rau prin faptul ca ea este mai mare? Eu am vorbit cu un baiat mai mic si a fost supertongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cu paige hurd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu nu sunt impreuna pentru ca justin a declarat pe 3 mai 2010 ca este indragostit de kim kardasian si a numit-o viitoarea lui iubita dar aceasta la refuzatdin cauza diferentei de varsta si i-a spus ca daca vrea poate sa ii faca cunostinta cu sora ei mai mica daca vrei mai multe informatii cauta pe youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt impreuna Justine Biber merge pe 17, iar Selena pe 18.
La revedere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar cred ca este adevarat am auzit si eu
dar mi-ar placea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asa stiu... ca Selena e cu Justin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mie. dc justin bieber si caitlin beadles nu mai sunt impreuna?