| bbypm3 a întrebat:

Mi-am amintit zilele trecute de o piesa veche dar nu stiu cum se numește singurul lucru pe care il rețin este ca avea un videoclip cu ceva bal mascat și piesa era ceva mai trista. Cred ca e din 2009-2015, cunoaște-ți piese vechi cu astfel de videoclipuri?

2 răspunsuri:
| brunetbun a răspuns:

Holograf-Fara ea(Extras din filmul Orient Express-Sergiu Nicolaescu) link- https://www.youtube.com/watch?v=YuhErycxiBk

| bbypm3 explică (pentru brunetbun):

Mersi de răspuns, dar am uitat sa menționez ca, cred ca era in engleza