| alexxx a întrebat:

Cum sa sinucis madalina manole?

11 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Pe la TV se spunea ca s-a otravit cu Furadan. thinking

| noname_1435 a răspuns:

O baut benzina si so dat foc

| Dutzulescu a răspuns:

Cu pricepere si stil.

| DragonFLoW a răspuns:

Navea bani de furadan, s-a dus la carrefour a luat raid max de ala care tine 8 ore, si a dat pe gat, a vazut ca nu are nici un efect, shia inghitit limba laughing...
hai frate de ce va preocupa asta... vedetiva de viata voastra e cel mai intelept lucru de facut.

| hasadia a răspuns:

A luat un pesticid foarte puternic

| daniel_5197 a răspuns:

Dupa cum tot vin parintii ei la tv si il acuza pe barbasu' am impresia ca altcineva a sinucis-o(ironie). De ce vrei sa stii? vrei sa incerci si tu? cica e najpa.

| LoLo_9163 a răspuns:

Cu furadan. A cerut unei prietene furadan si l-a inghitit.RIP MM

| GoddesWilma a răspuns:

Sa otravit laughing... funda?:X

| Toxxic a răspuns:

A baut 400 ml de insecticid.

| tpuintreaba a răspuns:

A load o supra doza de subratima