| florynmondialul a întrebat:

am auzit azi la sala o melodie care se numea" riot" sau asa ceva dar nu trupa de rock caci am cautat pe youtube si nu am gasit decat "there days grace" dar nu este asta melodia pe care o caut!

Răspuns Câştigător
| MargarinaCuMustar a răspuns:

Sugarcult?

8 răspunsuri:
| MargarinaCuMustar a răspuns:

Incearca Bullet for my Valentine

| florynmondialul explică (pentru MargarinaCuMustar):

Nu e asta! aia nu e rock ci e asa cam de club! alta mai sti?

| florynmondialul explică (pentru MargarinaCuMustar):

Nici asta nu e! te rog mai incearca ca vad ca te pricepi! dar nu era rock stiu ca era ceva cu riot dar nu mai stiu sigur! am auzit-o la sala si as vrea sa o mai ascult!

| florynmondialul explică (pentru MargarinaCuMustar):

Mastiksoul feat. David Anthony & Krishane - Riot asta e melodia! dar mersi oricum

| MargarinaCuMustar a răspuns (pentru florynmondialul):

Sorry ca nu am putut fi intr-adevar de ajutor tongue

| florynmondialul explică (pentru MargarinaCuMustar):

Nu-i nimic! poate vei fi altadata! oricum apreciaz ca ai incercat!

| MargarinaCuMustar a răspuns (pentru florynmondialul):

Sugarcult?

| tteo91 a răspuns:

Idiot

| florynmondialul explică (pentru tteo91):

Copil retardat mai bine te scuipa taicatau in wc sau arunca samanta pe stalp decat sa faca asa ceva!