| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o problema numi porneste leptopul fara baterie, daca ii pun bateria si il bag in priza merge, ma poate ajuta si pe mine cu un raspuns?
multumesc

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Este normal să nu funcţioneze fără baterie. Alimentatorul aşa a fost conceput să lucreze în tandem cu bateria internă, ca la autoturisme.

| corinapoara a răspuns:

Da, mergi intr-un service cu el pentru ca e posibil ca bateria sa "te fi lasat" si nu mai are atata putere decat daca il tii conectat la priza.